Ogólnopolski konkurs na motyw promujący Polski Bon Turystyczny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
29 kwietnia 2021

Polska Organizacja Turystyczna, która odpowiada za realizację i promocję programu Polski Bon Turystyczny, organizuje ogólnopolski konkurs dla uczniów szkół podstawowych na motyw promujący Polski Bon Turystyczny. Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie kreatywności na etapie nauczania szkolnego, zachęcanie do wspólnego działania oraz popularyzacja tematyki związanej z podróżowaniem i turystyką krajową wśród najmłodszych i ich rodzin.

Konkurs na motyw promujący Polski Bon Turystyczny” jest skierowany do dzieci i młodzieży szkolnej. Zadanie polega na zaprojektowaniu i wykonaniu pracy przedstawiającej motyw, postać lub wzór graficzny nawiązujący do tematyki podróżniczej, turystyki i podróżowania z bonem turystycznym. Interpretacja tematu jest dowolna, prace mogą być wykonane w wybranej przez dzieci technice artystycznej. Dla autorów najbardziej pomysłowych realizacji przewidziano atrakcyjne nagrody.

Laureatów wyłoni Jury złożone z przedstawicieli Polskiej Organizacji Turystycznej. Pod uwagę będą brane takie kryteria jak czytelność, pomysłowość, zgodność przekazu z tematyką, łatwość zapamiętania motywu oraz estetyka. Zdjęcia lub skany wykonanych prac należy przesłać w terminie do 10.05.2021 r. na adres e-mail: bon@pot.gov.pl, w tytule wiadomości podając „Konkurs”.

Warunkiem udziału w konkursie jest także wypełnienie i przesłanie podpisanego przez rodziców lub opiekunów formularza zgłoszeniowego, zawierającego akceptację regulaminu i dane kontaktowe. Zgłoszenie oznacza zgodę na publikację prac w celach promocji konkursu.

Wyniki oraz lista laureatów i nagrodzonych prac zostaną zamieszczone na stronie internetowej i na profilu Polskiego Bonu Turystycznego w mediach społecznościowych oraz przesłane do uczestników.

Dodatkowe informacje o konkursie są dostępne w załączonym Regulaminie oraz na stronie internetowej: https://bonturystyczny.polska.travel/aktualnosci/kreatywny-konkurs-z-polskim-bonem-turystycznym.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2021-04-29 14:39:39
Data publikacji: 2021-04-29 14:40:30
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 600