Działania profilaktyczne – Konkurs plastyczny „Jestem Bezpieczny, bo słucham sierżanta Poli”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
19 listopada 2020

Komenda Miejska Policji w Lublinie informuje, że w związku z aktualną sytuacją dotyczącą zagrożenia epidemiologicznego SARS-CoV-2 w Polsce, zadania z obszaru profilaktyki społecznej skierowane do społeczności szkolnej, będą realizowane wyłącznie w formie zdalnej.

W ramach przedsięwzięć profilaktyczno-edukacyjnych, Wydział Prewencji Komendy Miejskiej w Lublinie zaprasza uczniów klas I – III szkół podstawowych z terenu miasta Lublin i powiatu lubelskiego do udziału w konkursie plastycznym pt. „Jestem Bezpieczny, bo słucham sierżanta Poli”.
Prace konkursowe, wykonane dowolną techniką plastyczną, powinny przedstawiać tematykę związaną z hasłem konkursu, tj. nawiązywać do bezpiecznych zachowań w domu, szkole i na ulicy, promować prawidłowe zachowania podczas zabawy, kontaktów z rówieśnikami, z obcymi, a także właściwe zachowania na drodze, podczas jazdy na rowerze, rolkach, itp.
Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w załączonym Regulaminie.

Poniżej zamieszczamy również linki do spotu profilaktycznego o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży, zrealizowanego przez MSWiA w ramach Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka :

drive.google.com/file/d/1owIpj-58-SRZxjYW1iPO6ADhpofVpoJn/view – rozdzielczość MAX,
drive.google.com/file/d/1f7TVddZbsjRQtqwLhV6NCi49Y02Zgm6L/view – rozdzielczość MIN.
 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-11-19 10:21:37
Data publikacji: 2020-11-19 10:22:06
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 3895