Rekrutacja – badania lekarskie dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych kształcących w zawodach i kwalifikacyjnych kursów zawodowych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
21 maja 2020

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół,
Lubelski Kurator Oświaty po uzgodnieniu z Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Leczniczego w Lublinie przekazuje pakiet materiałów informacyjnych dotyczących badań lekarskich dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych kształcących w zawodach.
Lubelski Kurator Oświaty prosi o przekazanie tych materiałów i informacji uczniom, którzy będą kandydatami do szkół kształcących w zawodach.
Państwu dyrektorom szkół branżowych zaleca się kontakt z WOMP i podjęcie działań, w celu sprawnego przeprowadzenia badań. Zachęca się także do wykorzystywania w pełni terminów wydawania skierowań na takie badania i informowanie zainteresowanych uczniów o zasadach ich przeprowadzania i uzgodnionych terminach.
W załączeniu pismo Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Leczniczego w Lublinie oraz zestaw dokumentów do przekazania kandydatom.
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-05-21 14:22:10
Data publikacji: 2020-05-21 14:22:30
Osoba sporządzająca dokument: Płonka Sebastian
Osoba wprowadzająca dokument: Płonka Sebastian
Liczba odwiedzin: 10062