Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / artykuł

e-Konferencja "Innowacje - kompetencje kluczowe - rynek pracy"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
12 maja 2020

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie zaprasza nauczycieli, kadrę zarządzającą, nauczycieli konsultantów, nauczycieli akademickich, doradców metodycznych, specjalistów placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych zaangażowanych w działanie lub zainteresowanych utworzeniem szkół ćwiczeń do udziału w drugiej ogólnopolskiej e-Konferencji z cyklu "Szkoły ćwiczeń w działaniu" na temat INNOWACJE - KOMPETENCJE KLUCZOWE - RYNEK PRACY.

Głównym celem konferencji jest merytoryczne wsparcie osób zaangażowanych w doskonalenie warsztatu pracy nauczycieli szkół ćwiczeń i innych osób zainteresowanych tematyką wystąpień. Prelegenci - doświadczeni nauczyciele i szkoleniowcy - przedstawią innowacyjne rozwiązania dydaktyczne służące rozwojowi kompetencji kluczowych uczniów w zakresie edukacji językowej, matematycznej, przyrodniczej i informatycznej z uwzględnieniem aktualnych wyzwań w oświacie.

Konferencja odbędzie się w formie elektronicznej na platformie e-Iearningowej ORE. Termin: 19 -22 maja 2020 r. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 maja 2020 r., godz. 12.00. Szczegóły, zapisy oraz program konferencji dostępne są na stronie szkolenia.ore.edu.pl, zapisy pod linkiem

Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych WRK Ośrodka Rozwoju Edukacji

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-05-12 13:51:23
Data publikacji: 2020-05-12 13:58:07
Osoba sporządzająca dokument: Dudek Marek
Osoba wprowadzająca dokument: Dudek Marek
Liczba odwiedzin: 1060