Jesteś tutaj: Strona główna / Szkoła i organ prowadzący / artykuł

Wsparcie specjalistów w realizacji edukacji zdalnej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
24 marca 2020

 

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 resort edukacji zmienił przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych: www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.
W związku z powyższym Lubelski Kurator Oświaty i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli podjęli działania wspierające dyrektorów i nauczycieli w realizacji zadań w nowych warunkach funkcjonowania szkół i placówek. W załączniku poniżej do Państwa dyspozycji przedstawiamy listę konsultantów, doradców i specjalistów, którzy są gotowi wspomagać nauczycieli w realizacji zadań wynikających z obowiązku zdalnej edukacji.
Empatia, życzliwość i pomoc w tym trudnym czasie staje się bezcenna. Oprócz pomocy w tym zakresie do dyspozycji nauczycieli, uczniów i rodziców pozostają również pedagodzy i psycholodzy. Telefony konsultantów, doradców i specjalistów znajdziecie Państwo na stronie LSCDN www.lscdn.pl, wszystkie pytania prosimy jednak kierować w pierwszej kolejności drogą e-mailową.

W celu ułatwienia kontaktu Państwa z właściwym specjalistą powołano koordynatorów zespołu wsparcia w realizacji edukacji zdalnej:
p. Ewa Czerniecka (eczerniecka@lscdn.pl)
p. Maria Dworzycka (mdworzycka@lscdn.pl)
p. Agnieszka Kałakucka (akalakucka@lscdn.pl)
p. Piotr Skubiński (pskubinski@lscdn.pl)
 

 


 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-03-24 15:20:55
Data publikacji: 2020-03-24 15:24:33
Osoba sporządzająca dokument: Misiak Jolanta
Osoba wprowadzająca dokument: Misiak Jolanta
Liczba odwiedzin: 3585

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2020-03-26 11:30:40Misiak JolantaModyfikacja treściPoprzednia wersja
2020-03-26 08:03:29Misiak JolantaModyfikacja treściPoprzednia wersja